Harjoitusvuorot

JOUKKUEIDEN HARJOITUSVUOROT KESÄKUU 2019

HUOMIO! Nämä harjoitusvuorot ovat voimassa ainoastaan kesäkuun ajan, eli 3.-30.6.2019! Elokuussa alkavista syksyn vuoroista tiedotetaan kesän aikana. Pyrimme pitämään vuorot muuttumattomina aina koko vuoden ajan, mutta olemme osin riippuvaisia myös kaupungin tiloista, joten tilanne saattaa joidenkin joukkueiden osalta elää sen perusteella minkälaiset vuorot meille myönnetään tulevaksi syksyksi. Pahoittelemme mahdollisista muutoksista aiheutuvaa haittaa.

Kaikki vuorot Volttihallilla (Runsorintie 1), ellei vuoron perässä erikseen lue Huutoniemen koulu (Mannerheimintie 41).

OPEN GYM tiistaisin klo 20-21 ja perjantaisin klo 17-18 Volttihallilla kesäkuun ajan (ei pyhäpäivinä). Heinäkuussa Open Gym ainoastaan perjantaisin klo 17-18.

Joukkueiden kesätauot:
Rhenium / Cerium / Nickel / Zink / Helium / Tin: 20.6.-4.8.
Platinum / Rhodium / Iron / Steel / Chrome / QS / Copper / Lithium / Rust: 1.-31.7.


AIKUISET:

Platinum
ma 19-21.30
ke 19-21.30
to 19-21
su 19-21

Rhodium
ma 16:30-19
ke 16:30-19
pe 17-18

Rhenium
ti 19-21

KLASSIKOT:

Rust
to 18.30-20:30
su 19-21


JUNIORIT:

Iron
ma 16.30-18.30
ke 17-19
to 16.30-19
su 16.30-19

Steel
ma 18.30-21
ke 19-21
su 17-19

Chrome
ti 17-19 HUUTONIEMEN KOULU
su 14.30-16.30

Cerium
ti 19-21


MINIT:

Quicksilver
ti 18.30-20
to 16.30-18.30
pe 17-18.30
su 11-13

Copper
ti 16.30-18.30
to 17-19 HUUTONIEMEN KOULU
su 13-14.30

Lithium
ti 17-19
su 13.30-15.30 HUUTONIEMEN KOULU

Nickel
su 13.30-15.30 HUUTONIEMEN KOULU


MIKROT:

Zink
su 11.30-13.30 HUUTONIEMEN KOULU

Helium
su 12-13.30 HUUTONIEMEN KOULU

Tin
su 11-12 HUUTONIEMEN KOULU



JOUKKUEIDEN HARJOITUSVUOROT SYKSY 2019

Voimassa 1.8.-20.12.2019
Kaikki vuorot Volttihallilla (Runsorintie 1), ellei vuoron perässä lue Huutoniemen koulu (Mannerheimintie 41)
OPEN GYM perjantaisin klo 17-18 Volttihallilla


AIKUISET

Platinum (aikuiset level 6)
ma 18.30-21
ke 18.30-21
to 17-19
su 18.30-20.30

Rhodium (aikuiset level 3-4)
ma 19-21
ke 16.30-18.30
su 16-18 Huutoniemen koulu

Rhenium (aikuiset level 1-2)
ti 18.30-20.30


KLASSIKOT

Rust (klassikot level 3)
to 19-21
su 16.30-18.30

Corrosion (klassikot level 1)
su 15-16.30


JUNIORIT

Iron (juniorit level 5)
ma 16.30-18.30
ke 18.30-20.30
to 18.30-21
su 16-18.30

Steel (juniorit level 4)
ma 16.30-19
ke 16.30-18.30 Huutoniemen koulu
su 18.30-20.30

Chrome (juniorit level 2-3)
ti 18.30-20.30
su 16-18 Huutoniemen koulu

Cerium (juniorit level 1-2)
ti 18.30-20.30


MINIT

Quicksilver (minit level 2-3)
ma 17-18.30 Huutoniemen koulu
ke 16.30-18.30
to 16.30-18.30
su 14.30-16

Copper (minit level 1-2)
ti 16.30-18.30
to 16.30-18 Huutoniemen koulu
su 13-15

Lithium (minit level 1)
ti 16.30-18.30
su 14-16 Huutoniemen koulu

Nickel (minit level 1-2 harraste)
su 12-14 Huutoniemen koulu

Cobolt (minit level 1 alkeis)
su 12.30-14 Huutoniemen koulu


MIKROT

Zink (mikrot level 1)
su 14-16 Huutoniemen koulu

Helium (mikrot level 0)
su 11-12.30 Huutoniemen koulu

Tin (pikkumikrot level 0)
su 11-12 Huutoniemen koulu‍